Srovnání cen erotického prádla i intimních dárků


Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL

Cena od
1 179
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Nudelia teddy/body neonově růžováPředstavujeme novou, smyslnější verzi neonově růžové barvy. Zasloužíte si to. Víme, že jste (ne vždy) hodná dívka, a rozhodli jsme se Vás překvapit. Jste zvědavá, co Vás čeká? Klasický střih,...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL?

Produkt Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
body

Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL

1 179 Kč
Do obchodu
body

Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL

Přehled cen

Nejlevnější 1179 Kč
Nejdražší 1179 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
body
Výrobce
Obsessive
EAN
1210004095882
Cena od
1 179 Kč

Recenze Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Nudelia teddy/body neonově růžováPředstavujeme novou, smyslnější verzi neonově růžové barvy. Zasloužíte si to. Víme, že jste (ne vždy) hodná dívka, a rozhodli jsme se Vás překvapit. Jste zvědavá, co Vás čeká? Klasický střih, nekonvenční barva a lákavě třpytivá zlatá nit.Více podrobností zde:- fantastické body - výjimečně sexy design- nastavitelné popruhy- geometrická kombinace pásků na zadní straně body- vícestupňové zapínání jako u podprsenky - pohodlné nošení- průhledný materiál a trojúhelníkové výřezy nad poprsím - krásně zvýrazní to, co má- neonově růžové pruhy zdobící tohle body - krása na první pohled- nádherně třpytivá látka - originální kombinace klasické béžové a zlaté nitě- pružný materiál (90% polyamid, 10% elastan)
Produkt Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL z kategorie body si můžete zakoupit například v internetovém obchodě intimninakupy.cz za cenu 1 179 Kč.

Parametry Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL

Barva
růžova
Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL má EAN kód 1210004095882
Veškeré další parametry výrobku Elegantní body Nudelia teddy neon pink - Obsessive Barva: růžova, Velikost: L/XL naleznete například na webu intimninakupy.cz

Nejlepší body

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší body

Kvalitní body

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní body

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,