Srovnání cen erotického prádla i intimních dárků


Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

Cena od
1 339
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Košilka ReneliaSeznamte se s mimořádně ženskými a elegantními malými černými šaty - super sexy košilkou z kolekce Renelia. Zahalte se do jemného, tenkého materiálu a uvidíte, jak moc potřebujete trochu rozkoše!Další důležité detaily:-...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL?

Produkt Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
Dámské erotické košilky

Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

1 339 Kč
Do obchodu
Dámské erotické košilky

Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

Přehled cen

Nejlevnější 1339 Kč
Nejdražší 1339 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
Dámské erotické košilky
Výrobce
Obsessive
EAN
1210004235523
Cena od
1 339 Kč

Elegantní volba pro intimní chvíle

Tato košilka je dokonalým spojencem pro všechny, kdo chtějí oživit své noční prádlo. Její černá barva a jemné linie vytvářejí úchvatný dojem, který potěší nejen vás, ale i vašeho partnera. Vítejte v říši elegance a komfortu, kde se budete cítit svůdně a sebevědomě. Navíc s průsvitným materiálem má košilka nádech tajemství, který může roznícit představivost a dodat větší kouzlo vašim večerům.

Maximální komfort a přizpůsobení

Košilka je navržena tak, aby vám poskytla maximální pohodlí, a to díky své vyztužené podprsence a nastavitelným ramínkům. Tím se nemusíte obávat, že byste se cítila nepohodlně. Můžete ji snadno přizpůsobit podle svých potřeb, ať už si ji oblékáte na romantický večer nebo jen tak pro sebe. Tanga, která jsou součástí balení, dodávají celému outfitu dokonalý vzhled.

Stylová bižuterie pro dokonalý dojem

Detail na poprsí v podobě bižuterní ozdoby je další důvod, proč se do této košilky zamilovat. Tento prvek přináší nejen šik design, ale také výjimečný pocit elegance. Kdo by odolal kousku, který spojuje komfort a vkusné zdobení? S touto košilkou se budete cítit jako skutečná diva a nepochybně vzbudíte obdiv všech kolem vás.

Jakou velikost košilky si mám vybrat?

Pro optimální pohodlí doporučuji zvolit velikost, která vám nejlépe sedí. Tato košilka je dostupná ve velikosti L/XL, což znamená, že se dokonale přizpůsobí vašim křivkám a podpoří vaši ženskost.

Je košilka vyrobena z kvalitních materiálů?

Ano, košilka je vyrobena z kvalitního materiálu, který obsahuje 94 % polyamidu a 6 % elastanu, což zaručuje příjemný pocit na pokožce a vysokou elasticitu, která umožňuje volnost pohybu.

Mohu košilku prát v pračce?

Doporučuje se prát košilku ručně nebo na šetrný cyklus v pračce, abyste ochránili jemné materiály a zachovali její krásný vzhled co nejdéle.

Je součástí balení také spodní prádlo?

Ano, ke košilce jsou přiložena tanga, takže máte kompletní soupravu pro dokonalý vzhled a pocit kompaktnosti.

Specifikace Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

  • Materiál: 94 % polyamid, 6 % elastan
  • Barva: černá
  • Velikost: L/XL
  • Vyztužená podprsenka pro pohodlí
  • Nastavitelná ramínka pro perfektní přizpůsobení
  • Průsvitný materiál pro přitažlivý vzhled
  • Součástí balení jsou tanga

Parametry Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

  • Pohodlné nošení a snadná údržba
  • Teplota praní max. 30 °C
  • Stylová bižuterie na poprsí pro atraktivní vzhled
  • Jemný a příjemný materiál na dotek

Výhody Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

  • Elegantní design, který osloví každého
  • Maximální komfort pro každodenní nošení
  • Dostupnost ve velikosti L/XL pro větší variabilitu
  • Skvělá volba pro romantické večery a speciální příležitosti

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL.

Jaké jsou hlavní vlastnosti košilky Renelia chemise?

Košilka Renelia chemise se vyznačuje několika klíčovými vlastnostmi. Je vyrobena z jemného a průsvitného materiálu (94% polyamid, 6% elastan), který skvěle přilne k tělu a zároveň poskytuje pohodlí. Disponuje vyztuženou podprsenkou pro dodatečnou oporu, nastavitelnými ramínky a praktickým zapínáním, což umožňuje perfektní přizpůsobení. Součástí balení jsou také tanga, která doplňují sexy vzhled této košilky.

Jak se starat o košilku Renelia chemise?

Pro udržení krásy a kvality košilky Renelia chemise doporučujeme prát ji ručně v chladné vodě s jemným pracím prostředkem. Nesušit v sušičce, ale volně usušit na vzduchu, aby se zabránilo poškození jemného materiálu. Taktéž je dobré vyhnout se kontaktu s tvrdými povrchy, aby nedošlo k odření nebo poškození.

Jak se vybírá správná velikost košilky Renelia?

Košilka Renelia je dostupná ve velikosti L/XL, což odpovídá standartnímu rozměru pro ženy s nápadně ženskými proporcemi. Doporučujeme, abyste si ověřili své míry a porovnali je s velikostní tabulkou výrobce, abyste zajistili ideální fit. Vzhledem k nastavitelným ramínkům a zapínání je možnost mírné modifikace velikosti pro osobní pohodlí.

Je košilka Renelia vhodná na speciální příležitosti?

Ano, košilka Renelia chemise je ideálním výběrem pro speciální příležitosti jako jsou romantické večeře, výročí, nebo jako součást nočního oblečení. Její elegantní design a sexy střih dodávají ženám sebevědomí a půvab. Díky tomu, že se jedná o mimořádně ženský kousek, dokáže skvěle podtrhnout ženskou postavu a oslovit.

Recenze Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Košilka ReneliaSeznamte se s mimořádně ženskými a elegantními malými černými šaty - super sexy košilkou z kolekce Renelia. Zahalte se do jemného, tenkého materiálu a uvidíte, jak moc potřebujete trochu rozkoše!Další důležité detaily:- černá košilka Renelia chemise- vyztužená podprsenka - komfort a pohodlí- nastavitelná ramínka a zapínání - perfektní přizpůsobení- bižuterní ozdoba na poprsí - šik a elegance- průsvitný materiál rozněcuje představivost- součástí balení jsou tanga- jemný materiál (94% polyamid, 6% elastan)
Produkt Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL z kategorie Dámské erotické košilky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě intimninakupy.cz za cenu 1 339 Kč.

Parametry Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL

Barva
černá
Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL má EAN kód 1210004235523
Veškeré další parametry výrobku Mimořádná košilka Renelia chemise - Obsessive Barva: černá, Velikost: L/XL naleznete například na webu intimninakupy.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,