Srovnání cen erotického prádla i intimních dárků


Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

Cena od
1 339
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

A745 poutaSíla touhy je blíže, než si myslíte. Najděte ji rychleji pomocí pout, která vás udrží v posteli spoustu příjemných hodin. Extrémně okouzlující tvar mašliček! Potěšení, které na vás čeká, bude nádherným dárkem, který...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni?

Produkt Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
doplňky

Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

1 339 Kč
Do obchodu
doplňky

Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

Přehled cen

Nejlevnější 1339 Kč
Nejdražší 1339 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
doplňky
Výrobce
Obsessive
EAN
1210003959345
Cena od
1 339 Kč

Extravagantní doplněk pro vaši intimitou

Pouta představují nejenom zajímavý estetický prvek, ale také skvělý způsob, jak prozkoumat nové dimenze vaší blízkosti. S jejich okouzlujícím designem a univerzálním přizpůsobením se stanou neodmyslitelnou součástí vaší ložnice. Díky elegantnímu tvaru mašliček a vkusné černé barvě dodají vašim herním chvilkám nádech luxusu a vzrušení, což vám umožní ponořit se do společných momentů naplno.

Univerzálnost a kvalita v jednom balení

Tento skvělý doplněk není jen krásný na pohled. Díky pečlivě vybraným materiálům, které zahrnují polyuretan a kov, zajišťují jak odolnost, tak komfort při nošení. Pouta snadno zapadnou do jakéhokoliv scénáře a potěší jak zkušené, tak i začínající objevitele intimity. S jejich pomocí můžete proměnit obyčejnou noc na nezapomenutelný zážitek a prozkoumat vaše fantazie.

Příprava na nezapomenutelný zážitek

Uživatele těchto pout čeká jedinečná příležitost, jak přinést do svého života nový šťávu. Nejsou potřeba žádné zvláštní příležitosti, abyste si mohli dopřát tento jedinečný zážitek. Pouta jsou ideálním dárkem, který můžete nabídnout sobě nebo svému partnerovi, ať už oslavujete výročí nebo stále hledáte novou inspiraci pro vaše společné chvíle. Zde začíná cesta za poznáváním a dobrodružstvím.

Jaký je materiál těchto pout?

Pouta jsou vyrobena z kombinace 60% polyuretanu a 40% kovu, což zajišťuje jak trvanlivost, tak komfort.

Jsou pouta vhodná pro každého?

Díky své univerzální velikosti je mohou nosit jak muži, tak ženy, což z nich dělá skvělou volbu pro páry všech typů.

Mohou být pouta použita i na jiné aktivity než BDSM?

Ačkoli jsou pouta navržena pro intimní hry, mohou být také použita jako kreativní prvek pro různé tematické večery nebo kostýmové akce.

Kde mohu pouta používat?

Pouta se hodí především do ložnice, ale mohou být využita také v jakémkoli soukromém prostoru, kde si přejete zažít nové vzrušení.

Specifikace Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

  • Barva: černá
  • Materiál: 60% polyuretan, 40% kov
  • Velikost: univerzální
  • Design: tvar mašliček
    • Parametry Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

      • Hmotnost: lehká a snadno přenosná
      • Flexibilita: přizpůsobení pro různou postavu
      • Funkčnost: vhodná pro různé herní scénáře
      • Péče: snadná údržba materiálu
        • Výhody Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

          • Dodávají eleganci a styl vaší intimní zábavě
          • Snadno kombinovatelné s různými kostýmy a doplňky
          • Pomáhají prohloubit důvěru a komunikaci v páru
          • Jsou skvělým dárkem pro různé příležitosti

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni.

Jaké materiály jsou použity na okouzlujících poutech A745?

Pouta A745 jsou vyrobena z odolných materiálů, které zahrnují 60% polyuretan a 40% kov. Tato kombinace nabízí jak pohodlí, tak i trvanlivost, aby vám poskytla maximální potěšení a dlouhou životnost produktu.

Jaká je velikost poutek A745?

Pouta A745 mají univerzální velikost, což znamená, že jsou navržena tak, aby vyhovovala různým typům postav. Díky tomu se nemusíte obávat, zda vám pouta budou sedět. Jsou ideální pro všechny, kteří chtějí zažít vzrušení bez ohledu na velikost.

Jaké barvy jsou k dispozici pro pouta A745?

Pouta A745 jsou k dispozici ve dvou elegantních barvách: černé a červené. Tyto barvy jsou univerzální a snadno se kombinují s různými styly oblečení a doplňků, což je činí ideální volbou pro každou intimní příležitost.

Jak pouta A745 přispívají k milostné hře?

Pouta A745 přidávají do vaší milostné hry zcela nový rozměr. Díky svému okouzlujícímu tvaru mašliček a možnosti bezpečného upevnění navozují vzrušení a zvyšují touhu mezi partnery. Umožňují vám objevovat nové cesty potěšení a posilují intimitu, takže každá hra je nezapomenutelným zážitkem.

Recenze Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

A745 poutaSíla touhy je blíže, než si myslíte. Najděte ji rychleji pomocí pout, která vás udrží v posteli spoustu příjemných hodin. Extrémně okouzlující tvar mašliček! Potěšení, které na vás čeká, bude nádherným dárkem, který nepotřebuje žádnou zvláštní příležitost - zasloužíte si ho. Přejeme pěknou milostnou hru!To není konec zábavy:- poutavý řetízek - vzrušení na první pohled!- ve tvaru mašliček - okouzlující efekt- univerzální barvy - černá a červená, které padnou k mnoha stylům- odolné materiály (60% polyuretan, 40% kov)
Produkt Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni z kategorie doplňky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě intimninakupy.cz za cenu 1 339 Kč.

Parametry Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni

Barva
černá
Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni má EAN kód 1210003959345
Veškeré další parametry výrobku Okouzlující pouta A745 - Obsessive Barva: černá, Velikost: uni naleznete například na webu intimninakupy.cz

Nejlepší doplňky

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na nejlepší doplňky

Kvalitní doplňky

Připravili jsme pro Vás přehled. Podívejte se na kvalitní doplňky

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,