Srovnání cen erotického prádla i intimních dárků


Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

Cena od
1 149
Do obchodu
5.0 Hodnocení produktu
Popis produktu

Sada Mr ClausDarujte svému muži skvělý dárek k Vánocům! Díky sadě Santa Claus si společně vytvoříte nezapomenutelnou vánoční atmosféru, která se vás bude držet dlouho. Červené boxerky s kšandami a klasická santovská čepice rozzáří...

Zobrazit celý popis →

Kde koupit Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M?

Produkt Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M porovnáme u 1 obchodů — seřazeno od nejnižší ceny.

Nejlevnější
erotické kostýmy

Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

1 149 Kč
Do obchodu
erotické kostýmy

Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

Přehled cen

Nejlevnější 1149 Kč
Nejdražší 1149 Kč
Rozdíl 0 Kč

Stručné informace

Kategorie
erotické kostýmy
Výrobce
Obsessive
EAN
1210004387048
Cena od
1 149 Kč

Unikátní vánoční kostým pro nezapomenutelné chvíle

Objevte kouzlo Vánoc s atraktivním kostýmem, který promění vaše sváteční chvíle na opravdový zážitek. Tento jedinečný set přináší kombinaci elegance a zábavy, kterou si váš partner určitě zamiluje. S červenými boxerky a klasickou santovskou čepicí přinášíte do své ložnice hravost a romantiku. Nechte se vtáhnout do vánoční atmosféry, která vás obklopí a připraví na společné radovánky. Zaručeně se budete cítit pohodlně a sexy v kvalitním materiálu, který zvýrazní vaši postavu.

Komfort a styl v jednom balení

Tato vánoční souprava je navržena s ohledem na pohodlí a styl. Boxerky s nastavitelnými šlemi skvěle padnou a poskytují optimální podporu. Decentní střih na zadní straně boxerek dodává šmrnc a vytváří skvělou siluetu. Materiál, ze kterého je souprava vyrobena, se skvěle přizpůsobuje tělu a zajistí maximální komfort po celý den i večer. Podtrhněte svou vánoční náladu a nechejte se unést vánočními kouzly v aktuálním stylu.

Skvělý dárek pro vašeho muže

Hledáte dokonalý dárek k Vánocům, který potěší vašeho partnera? Tento set je ideální volbou pro každého muže, který chce osvěžit vánoční večer. Vybavte svůj domov vánoční atmosférou a přineste do vašeho vztahu novou energii. Nezapomenutelné okamžiky a smích jsou zaručeny, když si obléknete tuto zábavnou soupravu. Je to způsob, jak si užít Vánoce naplno a okouzlit svého partnera.

Jaké jsou hlavní prvky kostýmu?

Kostým sestává z elegantních boxerek a klasické santovské čepice. Boxerky disponují nastavitelnými šlemi a decentním střihem, což zaručuje pohodlí a atraktivní vzhled.

Je materiál kostýmu pohodlný?

Ano, materiál je příjemný na tělo, obsahuje 85 % polyamidu a 15 % elastanu, což zaručuje pružnost a komfort během nošení.

Pro jakou velikost je kostým určen?

Kostým je v velikosti S/M, což ho činí vhodným pro širokou škálu postav a zaručuje, že se přizpůsobí vašemu tělu.

Jaký je design kostýmu?

Design kostýmu je hravý a elegantní. Červené boxerky s kšandami a klasická čepice s bambulí vytváří tradiční vánoční vzhled s moderním nádechem.

Specifikace Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

  • Barva: červená
  • Materiál: 85 % polyamid, 15 % elastan
  • Velikost: S/M
  • Obsahuje boxerky a santovskou čepici
  • Decentní střih na zadní straně boxerek
  • Nastavitelné šle

Parametry Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

  • Typ: pánský kostým
  • Účel: vánoční večírky a oslavy
  • Styl: hravý a elegantní
  • Péče: doporučeno prát ručně

Výhody Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

  • Vytváří příjemnou vánoční atmosféru
  • Skvěle zvolený design pro romantické chvíle
  • Pohodlný a kvalitní materiál
  • Osloví každého muže a přinese úsměv

Časté dotazy

Nejčastější otázky k produktu Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M.

Jaká je velikost a střih vánočního kostýmu Mr Claus set?

Kostým Mr Claus set je dostupný ve velikosti S/M. Boxerky mají decentní střih, který dokonale zdůrazňuje přednosti každého muže, a jsou navrženy s ohledem na pohodlí a estetiku.

Z jakého materiálu je vánoční kostým vyroben?

Kostým Mr Claus set je vyroben z kvalitního materiálu, který obsahuje 85 % polyamidu a 15 % elastanu. Tento materiál je příjemný na nošení a dokonale se přizpůsobí tělu, což zaručuje komfort po celý den.

Co všechno sada Mr Claus obsahuje?

Sada Mr Claus obsahuje klasickou červenou čepici s bambulí a boxerky s nastavitelnými šlemi, které jsou neodnímatelné. Tato minimalistická a stylová sada přispěje k vytváření nezapomenutelné vánoční atmosféry.

Jak mohu kostým Mr Claus vyprat a udržovat?

Výrobek lze prát ručně v mírně teplé vodě s jemným detergentem. Doporučuje se vyhnout se bělení a sušení v sušičce, aby se zachovaly barvy a struktura materiálu. Po umytí nechte kostým volně uschnout na vzduchu.

Recenze Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

Naše hodnocení · 5.0

Dobrý produkt

Sada Mr ClausDarujte svému muži skvělý dárek k Vánocům! Díky sadě Santa Claus si společně vytvoříte nezapomenutelnou vánoční atmosféru, která se vás bude držet dlouho. Červené boxerky s kšandami a klasická santovská čepice rozzáří nejen vaše vánoční ráno! Kdo by nechtěl mít takového Santu ve své ložnici )Zjistěte více podrobností:- sada obsahuje čepici a boxerky s kšandami- nastavitelné šle, neodnímatelné- pánské boxerky zdůrazní přednosti každého muže- decentní střih na zadní straně boxerek- klasická červená čepice s bambulí- příjemný materiál, který se přizpůsobí tělu (85 % polyamid, 15 % elastan) 
Produkt Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M z kategorie erotické kostýmy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě intimninakupy.cz za cenu 1 149 Kč.

Parametry Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M

Barva
červená
Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M má EAN kód 1210004387048
Veškeré další parametry výrobku Vánoční kostým Mr Claus set - Obsessive Barva: červená, Velikost: S/M naleznete například na webu intimninakupy.cz

Komentáře

Přidat komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s jeho zveřejněním včetně zadané přezdívky a obsahu. Pokud do textu uvedete osobní údaje, činíte tak dobrovolně a souhlasíte i s jejich zobrazením. Komentáře mohou být před zveřejněním zkontrolovány a v případě nevhodného obsahu upraveny nebo zamítnuty. V případě dotazu nebo žádosti o smazání komentáře nás můžete kontaktovat.

Hodnocení a komentáře (1)

5/5 Hodnocení redakce
Dobrý produkt

Související hledání

Lidé také hledají: podvazky, erotické prádlo, body, košilka, podvazkový pás, intimní dárky, srovnání cen, podvazky sleva, podvazky v akci, nejlevnější podvazky, krajkové podvazky, krajkové body, erotický set, punčochy, podvazkové punčochy, noční košilka, Obsessive, Obsessive podvazky, saténové body, průhledné body, podvazky porovnání cen, erotika ve slevě, Valentýn erotika, Anais body, SoftLine košilka,