V AKCI

Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia

Cena od
1 349 Kč

Krátký popis
Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia Sexuální hračka , která nabízí dvojí použití pro větší potěšení! Značka Alive, věnovaná milovníkům rozmanitých požitků, představuje nový Quiver, sexuální hračku sající klitoris na jedné... Celý popis


Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia v akci

Podívejte se kde je Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.


Kde mají Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia v akci?

Produkt Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia nejlevnější!


CartImage
EROTICKÉ POMŮCKY Womanizéry Další stimulátory na klitoris

Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia

1349 Kč

Recenze Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia

Naše hodnocení

Recenze Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia

Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia Sexuální hračka , která nabízí dvojí použití pro větší potěšení! Značka Alive, věnovaná milovníkům rozmanitých požitků, představuje nový Quiver, sexuální hračku sající klitoris na jedné straně a vibrátor pro stimulaci bodu G na straně druhé. Díky svému ergonomickému tvaru, 2 výkonným motorům a 2 různým stimulačním režimům v závislosti na použitém konci splní dvojitý stimulátor Quiver vaše momentální přání. Díky 10 režimům sání si užijte maximální potěšení z klitorisu. Nabízí nesrovnatelnou měkkost díky ultra měkkému a flexibilnímu silikonovému kontaktnímu povrchu. Ochutnejte vaginální penetraci a stimulaci bodu G! Tělo erotické hračky je vyrobeno z ultra měkkého silikonu, mírně zakřivené pro lepší stimulaci bodu G a nabízí 10 úrovní vibrací. Dopřejte si ve vaně svůj ženský stimulátor! Midnight Quiver je voděodolný a umožní vám zábavu i ve vodě. Proč si vybrat Quiver Clitoris Sucker Fucsia od Alive: Sexuální hračka s dvojitým potěšením stimulátor klitorisu + vaginální stimulátor 2 výkonné motory 10 vibračních režimů 10 režimů sání Ultra měkký silikon (bez ftalátů) Tichý provoz Voděodolný (IPX7) Dobíjecí přes USB (kabel součástí) Snadno se čistí Jednoduché a intuitivní ovládání Lubrikace na vodní bázi Rozměry: 20,2 x 4,2 cm

Produkt Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia z kategorie EROTICKÉ POMŮCKY Womanizéry Další stimulátory na klitoris si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 1349 Kč.




Parametry Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia



Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia má EAN kód 8433345112411

Veškeré další parametry výrobku Alive Quiver Clitoris Sucker Fucsia naleznete například na webu

Komentáře