V AKCI
FIST IT Extra Thick 500 ml
Cena od
720 Kč
Podvazky
Ověřené e-shopy
Kategorie: PRO PÁRY Lubrikační gely Na vodní bázi
Výrobce: PHARM QUESTS
EAN: 8714273071194
Cena od 720 Kč, Skladem
Krátký popis
Fist It Professional je lubrikant na vodní bázi. Vhodné pro použití s latexovými kondomy. Dermatologicky testováno, bez tuku, bez barvy, bez zápachu a chuti. Návod k použití: Naneste tolik gelu, kolik chcete na partii těla, kterou... Celý popisFIST IT Extra Thick 500 ml v akci
Podívejte se kde je FIST IT Extra Thick 500 ml a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.
Kde mají FIST IT Extra Thick 500 ml v akci?
Produkt FIST IT Extra Thick 500 ml můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají FIST IT Extra Thick 500 ml nejlevnější!
Stručné informace
| Kategorie: | PRO PÁRY Lubrikační gely Na vodní bázi |
| Výrobce: | PHARM QUESTS |
| EAN: | 8714273071194 |
| Cena od: | 720 Kč |
Další kategorie
Recenze FIST IT Extra Thick 500 ml
Recenze FIST IT Extra Thick 500 ml
Fist It Professional je lubrikant na vodní bázi. Vhodné pro použití s latexovými kondomy. Dermatologicky testováno, bez tuku, bez barvy, bez zápachu a chuti. Návod k použití: Naneste tolik gelu, kolik chcete na partii těla, kterou chcete, a opakujte tak často, jak chcete. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a temnu. Ingredience: Voda, Glycerin, Hydroxyethylcelulóza, Kyselina citronová, Benzoát sodný, Sorbát draselný, Pentylenglykol, Sorbitol, Laktát sodný, Močovina, Kyselina mléčná, Serin, Hydroxid sodný, Chlorid sodný, AllantoinProdukt FIST IT Extra Thick 500 ml z kategorie PRO PÁRY Lubrikační gely Na vodní bázi si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 720 Kč.
Parametry FIST IT Extra Thick 500 ml
FIST IT Extra Thick 500 ml má EAN kód 8714273071194
Veškeré další parametry výrobku FIST IT Extra Thick 500 ml naleznete například na webu