V AKCI
Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm
Cena od
549 Kč
Podvazky
Ověřené e-shopy
Kategorie: BDSM Clinic pomůcky
Výrobce: KIOTOS
EAN: 3662811200283
Cena od 549 Kč, Skladem
Krátký popis
Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm Přidejte do své kolekce erotických hraček sofistikovaný kousek s Plug Tunnel Alu Mini Hollow od značky Generique. Tento elegantní a funkční anální plug kombinuje styl a praktičnost, což z něj... Celý popisGenerique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm v akci
Podívejte se kde je Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.
Kde mají Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm v akci?
Produkt Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm nejlevnější!
Stručné informace
| Kategorie: | BDSM Clinic pomůcky |
| Výrobce: | KIOTOS |
| EAN: | 3662811200283 |
| Cena od: | 549 Kč |
Další kategorie
Recenze Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm
Recenze Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm
Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm Přidejte do své kolekce erotických hraček sofistikovaný kousek s Plug Tunnel Alu Mini Hollow od značky Generique. Tento elegantní a funkční anální plug kombinuje styl a praktičnost, což z něj činí ideální volbu pro všechny, kteří hledají intenzivní zážitky a komfort při používání. Plug Tunnel Alu Mini Hollow je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, což zajišťuje nejen jeho pevnost a odolnost, ale i hladký a příjemný povrch. Jeho hladký, lesklý vzhled a moderní design přidávají na vizuální atraktivitě a činí z něj skvělý doplněk do každé sbírky. Tento mini tunnelový plug má unikátní prázdný vnitřní prostor, který vytváří zajímavé a vzrušující pocity během používání. Díky svému kompaktnímu velikosti je ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele, kteří hledají jemné, ale intenzivní dráždění. Jeho zakřivený tvar a úzká špička usnadňují zavedení a poskytují maximální komfort. Plug Tunnel Alu Mini Hollow je navržen tak, aby se snadno udržoval. Po použití stačí důkladně omýt teplou vodou a jemným mýdlem, nebo použít specializovaný čistič na erotické pomůcky. Je také kompatibilní s lubrikanty na vodní bázi, které zajistí hladké a pohodlné používání. Rozměry: Vkládací délka je 7 cm Široký 5 cm Středový otvor má 3 cm a umožňuje průchod prstů a tekutinProdukt Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm z kategorie BDSM Clinic pomůcky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 549 Kč.
Parametry Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm
Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm má EAN kód 3662811200283
Veškeré další parametry výrobku Generique Plug Tunnel Alu Mini Hollow L 7 x 5 cm naleznete například na webu