V AKCI

GoGasm Pussy & Ass Vibrator

Cena od
2 499 Kč
Podvazky
Ověřené e-shopy
Výrobce: GOGASM
Cena od 2 499 Kč, Skladem



Krátký popis
GoGasm Pussy & Ass Vibrator Trojitá stimulace na cestách! Tento kalhotkový Pussy & Ass Vibrator od značky GoGasm poskytuje trojitou stimulaci a rozkoš! Úzká kulička sedí perfektně do análu, další vibrátor je ve vagíně a na váš klitoris... Celý popis


GoGasm Pussy & Ass Vibrator v akci

Podívejte se kde je GoGasm Pussy & Ass Vibrator a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.


Kde mají GoGasm Pussy & Ass Vibrator v akci?

Produkt GoGasm Pussy & Ass Vibrator můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají GoGasm Pussy & Ass Vibrator nejlevnější!


CartImage
PRO ŽENY Vibrátory Multifunkční vibrátory

GoGasm Pussy & Ass Vibrator

2499 Kč

Více informací

Nejlevnější 2499 Kč
Nejdražší 2499 Kč
Rozdíl 0 Kč
VŠECHNY PODVAZKY CHCI JINÝ PRODUKT

Stručné informace

Kategorie: PRO ŽENY Vibrátory Multifunkční vibrátory
Výrobce: GOGASM
EAN: 4024144638833
Cena od: 2 499 Kč

Recenze GoGasm Pussy & Ass Vibrator

Naše hodnocení

Recenze GoGasm Pussy & Ass Vibrator

GoGasm Pussy & Ass Vibrator Trojitá stimulace na cestách! Tento kalhotkový Pussy & Ass Vibrator od značky GoGasm poskytuje trojitou stimulaci a rozkoš! Úzká kulička sedí perfektně do análu, další vibrátor je ve vagíně a na váš klitoris je připraven stimulátor. Vibrátor má 3 integrované motory a 7 vibračních režimů, které pomáhají stimulovat každé z míst pro to nejlepší potěšení a navíc jsou tiché jako myška, což znamená, že potěšení si můžete užívat na veřejnosti. Dálkový ovladač má dosah 6 metrů a je velmi účinným nástrojem, který umožňuje vzrušující hry s ovládáním, pokud dáte ovladač svému partnerovi. Cestovní zámek dělá z vibrátoru diskrétního společníka na cesty. Balení je včetně USB kabelu a baterie pro dálkové ovládání (1 x LR23A). Kompletní délka 24,5 cm, délka vložení vibrátoru 9,5 cm, délka vložení vibro-koule 4,7 cm, Ø 2,9 cm.  Parametry: Barva: Černá Materiál: Silikon, PU, ABS. Balení: USB kabel a baterie součástí balení Oblasti: Vagína, anál a klitoris Motor: 7 vibračních režimů a 3 motory Lubrikanty na vodní bázi

Produkt GoGasm Pussy & Ass Vibrator z kategorie PRO ŽENY Vibrátory Multifunkční vibrátory si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 2499 Kč.




Parametry GoGasm Pussy & Ass Vibrator



GoGasm Pussy & Ass Vibrator má EAN kód 4024144638833

Veškeré další parametry výrobku GoGasm Pussy & Ass Vibrator naleznete například na webu

Komentáře