V AKCI
Hueman Uranus Anal Vibrator
Cena od
1 199 Kč
Podvazky
Ověřené e-shopy
Kategorie: PRO ŽENY Anální pomůcky Stimulace prostaty
Výrobce: HUEMAN
EAN: 8719934002685
Cena od 1 199 Kč, Skladem
Krátký popis
Hueman Uranus Anal Vibrator Tento stylový anální vibrátor z kolekce Hueman byl vyvinut speciálně pro milovníky stimulace prostaty. Hřídel vibrátoru je zakřivená a zúžená pro optimální stimulaci prostaty. Vibrátor se snadno vkládá díky... Celý popisHueman Uranus Anal Vibrator v akci
Podívejte se kde je Hueman Uranus Anal Vibrator a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.
Kde mají Hueman Uranus Anal Vibrator v akci?
Produkt Hueman Uranus Anal Vibrator můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Hueman Uranus Anal Vibrator nejlevnější!
Stručné informace
| Kategorie: | PRO ŽENY Anální pomůcky Stimulace prostaty |
| Výrobce: | HUEMAN |
| EAN: | 8719934002685 |
| Cena od: | 1 199 Kč |
Další kategorie
Recenze Hueman Uranus Anal Vibrator
Recenze Hueman Uranus Anal Vibrator
Hueman Uranus Anal Vibrator Tento stylový anální vibrátor z kolekce Hueman byl vyvinut speciálně pro milovníky stimulace prostaty. Hřídel vibrátoru je zakřivená a zúžená pro optimální stimulaci prostaty. Vibrátor se snadno vkládá díky úzké špičce a měkký silikonový materiál je velmi pohodlný. Hračka je vybavena 10 různými vibračními režimy, včetně 4 rychlostí a 6 vzorů. Snadno se nastavují pomocí bezdrátového dálkového ovládání. Vibrátor po použití vždy důkladně očistěte čisticím prostředkem na hračky a vlažnou vodou. Proč si vybrat Uranus Anal Vibrator od Hueman: elegantní design stimuluje prostatu (důmyslně zakřivený a zúžený) jednoduché a intuitivní použití silikon (bezpečný pro tělo) 10 vibračních režimů (4 vibračních rychlosti a 6 vibračních vzorů) bezdrátové dálkové ovládání dobíjecí přes USB (kabel součástí) snadné čištění lubrikace na vodní bázi Rozměry: délka 12 cm, použitelná délka 10,5 cm, max Ø 3,2 cmProdukt Hueman Uranus Anal Vibrator z kategorie PRO ŽENY Anální pomůcky Stimulace prostaty si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 1199 Kč.
Parametry Hueman Uranus Anal Vibrator
Hueman Uranus Anal Vibrator má EAN kód 8719934002685
Veškeré další parametry výrobku Hueman Uranus Anal Vibrator naleznete například na webu