V AKCI

Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra

Cena od
689 Kč

Krátký popis
Lovica polo-podrsenkaNezbedná noc s vaším milovaným mužem? Tato podprsenka ji okoření! Červená barva a sexy perly jdou skvěle dohromady. Chcete ji zkusit? Připravte se na pikantní atmosféru! Momenty plné lásky přicházejí!Zkontrolujte... Celý popis


Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra v akci

Podívejte se kde je Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.


Kde mají Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra v akci?

Produkt Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra nejlevnější!


CartImage
PRO ŽENY Erotické oblečení Podprsenky

Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra

689 Kč

Více informací

Nejlevnější 689 Kč
Nejdražší 689 Kč
Rozdíl 0 Kč
VŠECHNY PODVAZKY CHCI JINÝ PRODUKT

Stručné informace

Kategorie: PRO ŽENY Erotické oblečení Podprsenky
Výrobce: OBSESSIVE
Cena od: 689 Kč

Recenze Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra

Naše hodnocení

Recenze Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra

Lovica polo-podrsenkaNezbedná noc s vaším milovaným mužem? Tato podprsenka ji okoření! Červená barva a sexy perly jdou skvěle dohromady. Chcete ji zkusit? Připravte se na pikantní atmosféru! Momenty plné lásky přicházejí!Zkontrolujte všechny sexy detaily:- pikantní polo- podprsenka ve svůdné barvě - exponované poprsí, sexy vzhled!- nastavitelná ramínka a vícestupňové zapínání - perfektně padne- kosticeni vyztužené košíčky podprsenky, zdůrazněná a podpořená prsa- vyztužené košíčky - pro větší objem- podprsenka zdobená krásnou krajkou a elegantním lemem- mašlička a jedinečný přívěsek s perlou- lesklý, měkký materiál (95% polyamid, 5% elastan)

Produkt Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra z kategorie PRO ŽENY Erotické oblečení Podprsenky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 689 Kč.




Parametry Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra



Veškeré další parametry výrobku Nezbedná podprsenka Obsessive Lovica half-bra naleznete například na webu

Komentáře