V AKCI
Skyn Elite 24 ks
Cena od
499 Kč
Podvazky
Ověřené e-shopy
Kategorie: PRO MUŽE Kondomy Bezlatexové kondomy
Výrobce: SKYN
EAN: 5011831099533
Cena od 499 Kč, Skladem
Krátký popis
Ultratenké kondomy nabízející dokonalý přirozený pocit. Tato nová generace kondomů je vyrobena ze Skynfeel ™, technologicky vyspělého bezlatexového materiálu, který prokazatelně zvyšuje stimulaci Ultra hladký lubrikant (ne spermicidní) Hladká... Celý popisSkyn Elite 24 ks v akci
Podívejte se kde je Skyn Elite 24 ks a kde nakoupíte nejlevněji podvazky v akci.
Kde mají Skyn Elite 24 ks v akci?
Produkt Skyn Elite 24 ks můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Skyn Elite 24 ks nejlevnější!
Stručné informace
| Kategorie: | PRO MUŽE Kondomy Bezlatexové kondomy |
| Výrobce: | SKYN |
| EAN: | 5011831099533 |
| Cena od: | 499 Kč |
Další kategorie
Recenze Skyn Elite 24 ks
Recenze Skyn Elite 24 ks
Ultratenké kondomy nabízející dokonalý přirozený pocit. Tato nová generace kondomů je vyrobena ze Skynfeel ™, technologicky vyspělého bezlatexového materiálu, který prokazatelně zvyšuje stimulaci Ultra hladký lubrikant (ne spermicidní) Hladká struktura Šířka 53 mm se strukem zásobníku Tento výrobek neobsahuje latex z přírodního kaučuku a je vhodnou volbou pro jednotlivce se známou nebo suspektní alergií na latex z přírodního kaučuku.Produkt Skyn Elite 24 ks z kategorie PRO MUŽE Kondomy Bezlatexové kondomy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 499 Kč.
Parametry Skyn Elite 24 ks
Skyn Elite 24 ks má EAN kód 5011831099533
Veškeré další parametry výrobku Skyn Elite 24 ks naleznete například na webu